قابل توجه دانشجویان ورودی ۱۴۰۲-۱۴۰۱(پایش سلامت جسم کلیه دانشجویان به غیر از دانشجویان مجازی)

۱۶ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۷:۱۳ کد : ۳۲۸۴۴ اخبار اطلاعیه
تعداد بازدید:۷۳۲
پایش سلامت جسم دانشجویان از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۱۰ اسفند در باشگاه دانشجویی واقع در خیابان ۱۶ آذر از ساعت ۸ الی ۱۶ برگزار می‌شود

پایش سلامت جسم دانشجویان از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۱۰ اسفند در باشگاه دانشجویی واقع در خیابان ۱۶ آذر از ساعت ۸ الی ۱۶ برگزار می‌شود و کلیه دانشجویان (به غیراز دانشجویان مجازی) موظفند قبلاً کارنامه سلامت جسم را در سامانه گلستان ( https://ems.ut.ac.ir/fa ) و سامانه سجاد ( https://portal.saorg.ir/ ) الزاماً" تکمیل نموده و از تاریخ ۲۳ بهمن فقط از طریق لینک رزرو وقت ( https://resclinic.ut.ac.ir/ )، در تاریخ و ساعت ثبت شده و با در دست داشتن مدارک زیر به مکان برگزاری پایش مراجعه نمایند:

۱. کپی فرم معاینات جسمانی

۲. کپی کارت واکسیناسیون کووید ۱۹ از سایت ( https://salamat.gov.ir/ )

۳. جواب آزمایش خون که قبلاً انجام گرفته است (شامل اندازه گیری هموگلوبین، هماتوکریت، قند خون ناشتا، ویتامین D3 و TSH). آزمایشاتی که از اسفند سال ۱۴۰۰ تا کنون انجام شده است قابل قبول می‌باشد.


( ۱۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

mahtab ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۲
با سلام، امکانش هست مهلت مراجعه برای طرح پایش سلامت را تمدید کنید؟
پاسخ مدیر سایت ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۷

با سلام, امکان تمدید وجود ندارد.

حسین زاور ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۲
باسلام. سامانه نوبت دهی ارور میده و امکان نوبت گرفتن نیست.لطفا راهنمایی کنید
پاسخ مدیر سایت ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۷:۱۶

با سلام, مراتب به اطلاع همکاران پشتیبانی رسانده شد, در حال بررسی و رفع مشکل می‌باشند.

محمد طاها ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۸
با سلام. انجام مراحل فوق صرفا برای دانشجویان ورودی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ الزامی است یا دانشجویان سالهای گذشته هم موظف به انجام آن هستند؟
پاسخ مدیر سایت ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸:۱۸

با سلام, خیر فقط برای دانشجویان ورودی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ الزامی است.

محمدحسین بیات زاده ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۲:۳۴
با سلام و عرض ادب و احترام. بنده با توجه به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد آموزش مجازی و سکونت در شهر مشهد، امکان حضور در تهران در اسفند ماه و انجام طرح پایاش سلامت به صورت حضوری را ندارم. از شما تقاضا دارم راهکاری برای انجام این مهم در شهر مشهد و یا انجام آن در تاریخ دیگری را دارم. و یا در صورت امکان به بنده اجازه دهید تا مدارک را از طریق پست ارسال نمایم. پیشاپیش از مساعدت و راهنمایی شما کمال تشکر را دارم.
پاسخ مدیر سایت ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۷

با سلام, دانشجویان مجازی نیاز به شرکت در طرح پایش سلامت ندارند.