اطلاعیه اعلام آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت دوز اول واکسن کرونا در دانشگاه تهران

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۷:۴۴ کد : ۲۱۱۴۶ اخبار اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۳۵۸
دکتر مسعود شفیعی‌نیا، رییس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، با بیان اینکه آخرین مهلت ثبت‌نام برای دریافت دوز اول واکسن کرونا هفتم مهرماه است، از واکسیناسیون بیش از ۱۸ هزار نفر در دانشگاه تهران خبر داد.

دکتر شفیعی‌نیا، رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه، ضمن اعلام این خبر گفت: «کلیه اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه، البته غیر از ورودی‌های جدید، حداکثر تا هفتم مهرماه ۱۴۰۰ مهلت دارند جهت ثبت‌نام برای دریافت دوز اول واکسن اقدام کنند. لازم به ذکر است که پس از این تاریخ فقط دوز دوم تزریق خواهد شد».
وی با اظهار اینکه تاکنون ۱۸ هزار ۵۰۰ نفر در دانشگاه تهران واکسینه شده‌اند، خاطرنشان کرد: «بر اساس این آمار، تعداد ۹۳۰ نفر عضو هیأت علمی، دو هزار و ۷۰۰ نفر از کارکنان، یک هزار و۷۰۰ نفر خانواده کارکنان و ۱۳ هزار و۱۷۰ دانشجو واکسینه شده‌اند».
رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه خاطرنشان کرد: «دانشجویان مقطع دکتری که ثبت‌نام کرده بودند واکسینه شدند و هم‌اکنون واکسیناسیون دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد در حال انجام است. در خصوص دانشجویان دوره کارشناسی نیز سایت از تاریخ ۲۹ شهریورماه جهت ثبت‌نام در دسترس آنان قرار گرفته است که می‌توانند برای ثبت‌نام و دریافت نوبت اقدام کنند. اما هنوز اسامی دانشجویان جدیدالورود را دریافت نکرده‌ایم که پس از مشخص شدن و اعلامی اسامی، اقدام‌های لازم برای واکسینه شدن آنان به عمل‌خواهد آمد».


( ۱۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.