عضویت در نشریه
 
      جستجو

در زمان ابتلا به آنفلوانزاو هنگام سرفه و عطسه از دستمال كاغذي استفاده كنيد. چون ويروس‏ها مي‏توانند ساعتها يا روزها در دستمال پارچه‏اي زنده بمانند

پيام مديريت  


به عنوان مدير اداره كل بهداشت و درمان دانشگاه تهران ، از اينكه وقت ارزشمندتان را به بازديد از پايگاه اطلاع رساني اين مركز اختصاص داده ايد ، قدرداني مي‌نمايم. اين مركز افتخار دارد با همكاري متخصصين و اساتيد مجرب دانشگاهي و با استفاده از تجهيزات پيشرفته پزشكي در دسترس، طيف گسترده اي از خدمات بهداشتي ـ درماني را به عموم دانشگاهيان عزيز ارايه نمايد. اميدواريم امكاناتي كه با تلاش پزشكان و كاركنان پرتلاش فراهم كرده‌ايم، مورد توجه شما سروران گرامي قرار گيرد. همواره آرزوي سلامتي و تندرستي شما را از درگاه خداي متعال داريم ولي اگر افتخار خدمت‌رساني به شما در مركز فراهم آمد اميدواريم خدمات مركز در كاهش حتي ذره‌اي از درد و رنج بيماري شما سهيم باشد و بتوانيم همه توانمان را در ارتقاء سلامتي شما به كار گيريم.
در صورتي كه در دريافت خدمات اين مركز با هرگونه مشكلي برخورد كرديد و يا مايليد كه نظرات و پيشنهاداتتان را با اينجانب در ميان بگذاريد ، كافي است پيامي به آدرس پست الكترونيك اينجانب healthcenter@ut.ac.ir ارسال فرماييد.