عضویت در نشریه
 
      جستجو

امام صادق (ع): پيامبر خدا به هنگام افطار، با حلوايي آغاز مي کرد و بدان، روزه مي‌گشود. اگر حلوا نمي‌يافت ، با شكرينه‌اي ديگر يا چند دانه خرما; و اگر نيز يافت نمي‌شد، با‌ آب نيم گرم (ولرم) آن گاه مي‌فرمود:" اين ، معده و جگر را پاك مي‌كند ... و سردرد را از ميان مي‌برد." (الكافي، جلد 4، صفحه 153 حديث 4)

مرکز جراحی محدود و سر پایی دانشگاه تهران  
مرکز جراحی محدود و سرپایی دانشگاه تهران در سال 1380 تاسیس گرديده است . اين مركز دارای اتاق عمل هاي مجهز به جدیدترین امکانات و تجهیزات بیهوشی ، تجهیزات پزشکی مدرن مانند لاپارسکوپ ، هیستروسکوپ، نواشور، موتور جراحی و میکروسکوپ گوش و حلق و بینی و نيز داراي متخصصین بیهوشی و پرسنل با تجربه می باشد .

• بخش های مختلف مركز جراحي محدود:
1- اتاق عمل : شامل 2 اتاق عمل مجهز برای انواع جراحی های زیبایی ( اعم از انواع پروتزها- ساکشن – لیپوساکشن – لیپولیز و ... ) ، جراحی های زنان و نازایی ( لاپاراسکوپی ، هیستروسکوپی ،نواشور ،سیستوسل و رکتوسل DCو .....) گوش و حلق و بینی ( سپتو پلاستی ،رینوپلاستی و.....) جراحی هاي عمومی ، جراحی های فک و صورت و دندانپزشکی زیر بیهوشی همراه با پرسنل مجرب و کار آزموده می باشد .
2- ریکاوری : بخش ریکاوری با تجهیزات کامل و بهترین پزشکان بیهوشی و دستگاه پالس اسکی متر ، دستگاه شوک ، ترالی اورژانس و .....
3- بخش بستری : شامل 7 تخت بستری با امكانات رفاهي
• تلفن تماس: 66967758-66967757-66967759
آدرس : خیابان بزرگمهر ، بین خیابان وصال شیرازی و خیابان فلسطین پلاک 51